Zavolejte nám bezplatně:

Operator produkcji produktów mlecznych

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie produktów mlecznych i ich późniejsze pakowanie
  • Kontrola jakości produktu
  • Przestrzeganie programu produkcji i przepisów higienicznych
  • Sprawdzanie poprawności wagi produktów

Wynagrodzenie: 22000 CZK – 26000 CZK/miesięcznie

Korzyści:

  • Ciekawa praca w stabilnej firmie
  • 25 dni urlopu
  • Dopłaty za pracę zmianową
  • Kantyna firmowa (posiłek za jedyne 46 CZK)
  • Bezpłatne napoje mleczne i jogurty dostępne w miejscu pracy

Predyspozycje osobowościowe i umiejętności:

  • Zręczność manualna
  • Doświadczenie w produkcji mile widziane

Máte zájem o tuto pracovní nabídku? Zanechte nám na sebe telefonní kontakt a my se vám ozveme.

Po vyplnění formuláře s číslem nám můžete prostřednictvím dalšího formuláře zaslat svůj životopis. Pokud ho nemáte připravený, vytvořte si ho během několika minut pomocí naší šablony MAXIN'S.

Zadejte den kontaktu.
Zadejte čas kontaktu.
Zadejte vaše telefonní číslo.

Správa sa odosiela ...

Děkujeme za Váš zájem
V případě, že chcete dostávat relevantnější pracovní nabídky, prosím o doplnění údajů.
Zadejte vaše celé jméno.
Zadejte vaši e-mailovou adresu.
Zadejte místo výkonu práce.
Zadejte vaše zkušenosti.
Sem přesuňte Vás životopis
Vložit životopis

Zpráva se odesílá ...

Ďakujeme. Vyplnenie Vašich údajov evidujeme.
Budeme Vás kontaktovať čo najskôr.

Ak chcete formulár vyplniť opäť, kliknite na tento odkaz.